KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847023

nr 1684 7023

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Räv. Signerad, daterad -74, ca 12x23 cm, oramad

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 3 mars 2025
kl 18:48:10

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg